Reklamní předměty - Vacu Vin

Reklamní předměty

Líbí se Vám naše produkty a chtěli by jste se o ně podělit Vašim klientů s logem Vaší firmy?

Produkty Vacuvin s vlastním potiskem

Na zakázku pro Vás zajistíme potisk s vaším logem na produkty od značky Vacuvin. Našimi produkty dokážete potěšit i ty nejnáročnější obchodní partnery. Potiskem svou firmu zviditelníte nejen na různých událostí, ale i pro své obchodní partnery. Naše produkty najdete v různých cenových relací, které potěší nejen znalce vína ale i běžného lajka. Značka Vacuvin nabízí škálu produktů od jednotlivých kusů až po vinné sety.

Množství objednávaných produktů příznivě ovlivňuje cenu potisku. Získejte tak výraznou množstevní slevu.

Vinné nálevky s vaším vlastním potiskem přímo na míru. Zpracujeme návrh dle vaši firemní grafiky nebo vám pomůžeme vytvořit nový designe.

Potisk vaším logem

Jaké druhy potisku nabízíme:

  • Přímí potisk na krabičku
  • Gravírování přímo na produkt
  • Nálepky loga na krabičky
  • Papírové límce s logem a grafikou firmy

 

Jaroslava Vondráčková

sales maneger

j.vondrackova@unitedshops.cz

tel.: 733 145 904

Design a Výroba

Vacu Vin založil v roce 1986 Bernd Schneider k výrobě a distribuci zařízení, které by uchovávalo otevřené láhve vína. V počátcích společnost vyráběla pouze svůj vynález, Vacu Vin Wine Saver (pumpička na víno). Společnost Wired produkt v roce 2013 přezkoumala a označila jej jako „nejdostupnější systém pro uchovávání vína“.

V průběhu času společnost začala navrhovat a vyrábět více potravin a produktů souvisejících s vínem, jako jsou vývrtky a karafy. V roce 2001 Bernd Schneider převedl společnost na jeho syny, Patrick a Stephan. V roce 2008 společnost změnila svůj název na „International Innovation Company“.